top of page

HİZMETLER

PERAKENDE

  • Plaza ve büyük işyerlerindeki uygun ve erişimi kolay alanlara kurulacak ve 7/24 hizmet verecek GUSTOMATIC’ler ile çalışanlarınızın üstün hijyen standartlarında, günlük ve taze yemeklere ulaşmasını hedefledik. 

  • GUSTOMATIC cihazlarında her zevke ve tercihe uygun salata, sandviç, Wrap ve tatlılardan oluşan ürünlerimizi bulabilirsiniz. Tüm kredi kartları, şirket yemek kartları ve nakit ödeme seçenekleri ile ödemenizi yapabilir, dilerseniz farklı ödeme seçeneklerini de ekleyebilirsiniz.

KURUMSAL

  • Büyük Toplantı salonu ve fuaye alanlarında ya da toplantı katlarınızda hizmet verecek GUSTOMATIC sayesinde, toplantı ve davetlerinizdeki ikramları kolaylaştırıyor, hep taze, hep leziz ürünlerimiz ile değer katıyoruz.​

  • GUSTOMATIC tarafından sunulan ürünleri seçiminize göre ücretli yada ücretsiz olarak misafirlerinize sunabilme alternatifine sahipsiniz.

GUSTOMATIC

Kurumsal davet ve ziyafetlerin öncü firmalarından HOME STYLE PRIVATE CATERING ile otomat sektörünün güçlü markası SES VENDİNG’in ortak projesi olan GUSTOMATIC’ler çok yakında hizmete giriyor.

 

Proje ilk aşamada İstanbul’da hayata geçecek, sene sonuna kadar, gelen taleplere göre diğer Şehir ve bölgelere yayılacak.

+90 212 323 0366

www.gustomatic.com.tr

info@gustomatic.com.tr

Bizimle İletişime Geçin

bottom of page