HİZMETLER

PERAKENDE

  • Plaza ve büyük işyerlerindeki uygun ve erişimi kolay alanlara kurulacak ve 7/24 hizmet verecek GUSTOMATIC’ler ile çalışanlarınızın üstün hijyen standartlarında, günlük ve taze yemeklere ulaşmasını hedefledik. 

  • GUSTOMATIC cihazlarında her zevke ve tercihe uygun salata, sandviç, Wrap ve tatlılardan oluşan ürünlerimizi bulabilirsiniz. Tüm kredi kartları, şirket yemek kartları ve nakit ödeme seçenekleri ile ödemenizi yapabilir, dilerseniz farklı ödeme seçeneklerini de ekleyebilirsiniz.

KURUMSAL

  • Büyük Toplantı salonu ve fuaye alanlarında ya da toplantı katlarınızda hizmet verecek GUSTOMATIC sayesinde, toplantı ve davetlerinizdeki ikramları kolaylaştırıyor, hep taze, hep leziz ürünlerimiz ile değer katıyoruz.​

  • GUSTOMATIC tarafından sunulan ürünleri seçiminize göre ücretli yada ücretsiz olarak misafirlerinize sunabilme alternatifine sahipsiniz.

GUSTOMATIC

2001 yılından bu yana enerjisi yüksek ve deneyimli kadrosu ile kurumsal davet ve ziyafetlerin öncü firmalarından

HOME STYLE PRIVATE CATERING ile, 

2007 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Marmara ve Güney Marmara dahil, pek çok önemli şirketin ve çalışanlarının sıcak ve soğuk içecek servislerini veren, otomat sektörünün güçlü markası

SES VENDİNG’in ortak projesi olan GUSTOMATIC’ler çok yakında hizmete giriyor.

 

Proje ilk aşamada İstanbul’da hayata geçecek, sene sonuna kadar, gelen taleplere göre diğer Şehir ve bölgelere yayılacak. 

+90 212 323 0366

www.gustomatic.com.tr

info@gustomatic.com.tr

Sektöre dair haberleri takip etmek için mail listemize kayıt olabilirsiniz.

Copyright @ETKİNLİK VE FAZLASI

Bize Ulaşın